مترجم روس با سرمربی تیم ملی می آید، الکنو آخر هفته در تهران

به گزارش انجمن میهن مال، میلاد تقوی در مصاحبه با خبرنگاران درباره حضور مترجم روسی در تیم ملی والیبال گفت: در حال حاضر حضور مترجم روسی روی نیمکت تیم ملی والیبال قطعی نشده است. الکنو این پیشنهاد را داده و قرار است پس از حضور در ایران درباره آن به نتیجه نهایی برسیم.

مترجم روس با سرمربی تیم ملی می آید، الکنو آخر هفته در تهران

تقوی ادامه داد: موضوع ارتباط تیم ملی است که سعی می کنیم سهل ترین روش را انتخاب کنیم. هنوز میزبان مسابقات المپیک پروتکل اجرایی را ارسال ننموده است، احتمالاً در تعداد نفرات اعزامی کاروانهای ملی به دلیل شرایط کرونایی تغییراتی اعمال خواهد شد، بنابراین در ابتدا باید منتظر بمانیم تا پروتکل اجرایی المپیک در دستمان قرار بگیرد.

وی در ادامه شرح داد: الکنو اصرار دارد به همراه کسرایی مترجم روسی وارد ایران گردد و در اردوهای ملی حضور داشت باشد که این مسئله ای نیست، اما درباره حضور روی نیمکت تیم ملی پس از حضور الکنو در ایران تصمیم گیری خواهیم کرد. تنها نکته قطعی این است که الکنو با مترجم روسی به ایران بیاید.

وی درباره صحبت های متناقض رئیس فدراسیون والیبال و پیمان اکبری سرمربی تیم ملی درباره نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی نیز گفت: قطعاً از مربیان باشگاهی استعلام گرفته شده است و مشورت هایی اجرا شده اما در نهایت سرمربی تیم ملی تصمیم گیرنده است. الکنو تمامی بازیکنان را رصد می نماید همه اطلاعات برای او ارسال می گردد در نهایت با مشورت لیست نهایی اعلام می گردد.

وی در پاسخ به این سوال که پس ممکن است لیست مربیان ایرانی نیز برای الکنو ارسال شده اما در نهایت او لیست خود را اعلام نموده است گفت: بله همینطور است به هر حال همه چیز جنبه مشورتی دارد.

تقوی درباره تاریخ دقیق حضور الکنو در ایران گفت: از ابتدا نیز گفته ایم که الکنو دهه سوم فروردین وارد ایران می گردد تاریخ هایی که مداوم در حال تغییر بود بعضی به شرایط موجود و شرایط پروازها باز می گشت تا این لحظه که من اطلاع دارم بیست و ششم تاریخ پرواز الکنو می باشد. ممکن است پرواز در نیمه شب بیست و ششم باشد و تاریخ ورود 27 باشد قطعاً الکنو آخر هفته وارد ایران خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مترجم روس با سرمربی تیم ملی می آید، الکنو آخر هفته در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مترجم روس با سرمربی تیم ملی می آید، الکنو آخر هفته در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید