نجات معجزه آسای دختر بچه 3 ساله در تربت حیدریه

به گزارش انجمن میهن مال، خبرنگاران: دختر بچه ای سه ساله ای که از طبقه پنجم یک ساختمان در شهرک ولی عصر تربت حیدریه سقوط نموده بود توانست به طرز معجزه آسایی جان سالم به در ببرد.

نجات معجزه آسای دختر بچه 3 ساله در تربت حیدریه

به گزارش انجمن میهن مال از تربت حیدریه، دختر بچه ای سه ساله ای که از طبقه پنجم یک ساختمان در شهرک ولی عصر تربت حیدریه سقوط نموده بود توانست به طرز معجزه آسایی جان سالم به در ببرد.

مادر این کودک سه ساله که نامش زینب است در خصوص چگونگی و قوع حادثه اظهار کرد: من برای لحظاتی از منزلمان که در طبقه پنجم است بیرون رفتم و وقتی برگشتم دیدم دخترم چهارپایه را گذاشته و خود را از پنجره آپارتمان آویزان نموده است و تا خواستم یاری کنم به پایین پرتاب شد و هنگامی که خودم را به پایین رساندم دیدم مردم دخترم را به بیمارستان منتقل نموده اند.

مادر این کودک در ارتباط با شرایط جسمانی دخترش گفت: پای دخترم شکسته و هنوز به طور قطعی نمی دانم وضع جسمانی اش چگونه است.

پدر این دختر حادثه دیده نیز گفت: آپارتمانی را که یک هفته است به ما تحویل داده اند موارد ایمنی در آن رعایت نشده، قفل درب و پنجرها درست نیست و درب و پنجرهای آهنی دیگر هم که در محوطه این مجتمع رها شده بسیار خطرناک است به طوریکه اگر دخترم چند سانتی متر آن طرف تر سقوط می کرد دقیقا روی همه این درب و پنجره های آهنی فرود می آمد و معلوم نبود چه اتفاقی می افتاد.

امیر اسلامیان، رئیس بیمارستان تامین اجتماعی تربت حیدریه که حادثه دیده به آنجا منتقل شده در ارتباط با شرایط جسمانی کودک اعلام کرد:این کودک از ارتفاع 12 متری سقوط نموده و معمولا پرت شدن از چنین ارتفاعی حتی برای افراد بزرگسال اتفاقات ناگواری مثل ضربه مغزی و شکستگی هایی در نقاط بدن و خونریزی را به دنبال دارد و خوشبختانه با ویزیتی که پنج همکار متخصص بیمارستان از کودک انجام دادند معین شد که بیمار سالم است و مشکل خاصی ندارد و فقط یک شکستگی مختصر در رانش ایجاد شده و به زودی مرخص می گردد.

منبع: تسنیم

به "نجات معجزه آسای دختر بچه 3 ساله در تربت حیدریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات معجزه آسای دختر بچه 3 ساله در تربت حیدریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید