همه اخبار و مقاله ها

جزییات جدید از توافق ایران و آژانس

در پی توافق شب گذشته ایران و آژانس بر سر نحوه نظارت آژانس به فعالیت های هسته ای ایران با توجه به قانون مجلس شورای اسلامی بحث هایی درباره اینکه این توافق دقیقا چیست و آیا دولت در حال خنثی کردن قانون مجلس درباره اجرای پروتکل الحاقی است، مطرح شده است.

28 فروردین 1400

شرایط قم از نظر شیوع ویروس کرونا مناسب نیست خبرنگاران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم بابیان اینکه متأسفانه شرایط قم ازنظر شیوع ویروس کرونا مناسب نیست، گفت: آمار بستری ها و تست های مثبت کرونا در قم افزایش پیداکرده است.

27 فروردین 1400

انتشار ﮔﺰارش ﻣﺸﺮوح ﺳﻪ ﻧﺸﺴﺖ ﻋﻠﻤﯽ ﺗﺨﺼﺼﯽ اﻟﺰاﻣﺎت اﺳﺘﻘﺮار ﺑﻮدﺟﻪرﯾﺰی ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻋﻤﻠﮑﺮدآﻣﻮزش در دوران ﭘﺎﻧﺪﻣﯽ ﮐﺮوﻧﺎ، ﻓﺮﺻﺖﻫﺎ و ﭼﺎﻟﺶﻫﺎ و آﯾﻨﺪهﻧﮕﺮی ﺻﻨﺪوقﻫﺎی ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﮕﯽ

خبرنگاران - مرکز پژوهش های ﺗﻮﺳﻌﻪ و آﯾﻨﺪهﻧﮕﺮی سازمان برنامه و بودجه کشور ﮔﺰارش ﻣﺸﺮوحی از ﻣﺒﺎﺣﺚ ﻣﻄﺮح ﺷﺪه در ﺳﻪ ﻧﺸﺴﺖ ﻋﻠﻤﯽ ﺗﺨﺼﺼﯽ اﻟﺰاﻣﺎت اﺳﺘﻘﺮار ﺑﻮدﺟﻪرﯾﺰی ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﻋﻤﻠﮑﺮدآﻣﻮزش در دوران ﭘﺎﻧﺪﻣﯽ ﮐﺮوﻧﺎو ﻓﺮﺻﺖﻫﺎ...

26 فروردین 1400

داستان یک پیراهن جنجالی

به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) اتحادیه و تیم ملی فوتبال نروژ را به دلیل پیراهن های حقوق بشری جریمه نخواهد کرد.

25 فروردین 1400

قتل و خودکشی در مطب دکتر

مرد خشمگین پس از کشتن همسرش در مطب دکتر دست به خودکشی زد.

24 فروردین 1400

تعداد کیوسک های مطبوعاتی کرج سه برابر میانگین کشوری است

خبرنگاران/البرز رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج گفت: در حال حاضر 370 کیوسک مطبوعاتی در مناطق مختلف کرج فعال است که این تعداد بیش از سه برابر میانگین کیوسک های مطبوعاتی در سایر کلانشهرهای کشور است.

22 فروردین 1400

کلاهبرداری از مهدوی کیا با سوءاستفاده از نام سپیدرود رشت؛ برخورد قانونی می کنیم

گروه استان ها- مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت گفت: فردی با سوءاستفاده از نام سپیدرود و جعل مهر و سربرگ باشگاه اقدام به کلاهبرداری از برادر مهدی مهدوی کیا نموده است.

21 فروردین 1400

خبرنگاران رعایت پروتکل های بهداشتی در موزه های کردستان الزامی است

سنندج - خبرنگاران - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: پروتکل های بهداشتی در موزه ها و آثار تاریخی استان کاملا رعایت شده و همشهریان و مسافران نوروزی در بازدید از این اماکن باید به آن پایبند باشند.

20 فروردین 1400

ایالات متحده آمریکا باید نیروهای خود را از یمن خارج کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از المسیره، محمد علی الحوثی رئیس کمیته عالی انقلاب یمن امروز دوشنبه به تداوم دخالت های خارجی ایالات متحده آمریکا در امور این کشور واکنش نشان داد.

19 فروردین 1400

هوش مصنوعی سلیقه ذهنی را درک می نماید؟!

این پژوهش نشان می دهد که ما با مرتبط کردن یک شبکه عصبی مصنوعی با پاسخ های مغز، قابلیت ایجاد تصاویری را داریم که با سلیقه شخصی افراد همخوانی دارد.

19 فروردین 1400

جام جهانی تیراندازی، جواد فروغی مدال طلای تپانچه بادی جهان را بر گردن آویخت

در نخستین روز سال 1400 تیرانداز المپیکی کشورمان پیروز شد در فینال تپانچه بادی رقابت های جام جهانی هند مدال خوش رنگ طلا را برگردن بیاویزد.

18 فروردین 1400

اسلامی: سفرهای نوروزی با حمل و نقل عمومی پابرجاست خبرنگاران

وزیر راه و شهرسازی درباره جزئیات فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی و تور های مسافرتی در ایام کرونا گفت: هیچ مصوبه ای برای عدم فعالیت شرکت های حمل و نقل عمومی صادر نشده است.

16 فروردین 1400

ماجرای آتش سوزی هنرپیشه معروف در شب چهارشنبه سوری ، خطرناک ترین مواد محترقه چیست؟

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در آستانه شب چهارشنبه سوری توصیه هایی برای شهروندان دارد...

15 فروردین 1400

پارک های اهواز ؛ جاذبه متفاوت شهر

در شهر زیبای اهواز جاذبه های طبیعی و تاریخی متعددی وجود دارند، اما آن چه امروزه نظر گردشگران را در اهواز به خود جلب می کند، پارک های اهواز (Ahwaz Parks) است. پارک های اهواز هر کدام با ویژگی های متنوع و متفاوت مکان بسیار خوبی برای گذراندن اوقاتی در آرامش، دور...

13 فروردین 1400

تظاهرات علیه خشونت پلیس؛ اینبار در لندن

روز گذشته هزاران نفر از ساکنان لندن در اعتراض به خشونت پلیس به خیابان ها ریختند. این اتفاق همزمان با اعتراضاتی است که دوباره در آمریکا بر علیه پلیس این کشور شعله ور شده است.

13 فروردین 1400

توضیح خطیب زاده درباره کسالت ظریف

غیبت محمد جواد ظریف وزیر خارجه در نشست کمیسیون امنیت ملی مجلس باعث مطرح شدن احتمال ابتلای او به کرونا شده بود اما امروز سخنگوی وزارت خارجه گفت کسالت ظریف کرونا نیست.

9 فروردین 1400

ظرفیت روزانه انتقال گاز کشور 110 میلیون مترمکعب افزایش یافت

با بهره برداری خطوط لوله ششم و نهم سراسری گاز، ظرفیت روزانه انتقال گاز کشور 110 میلیون مترمکعب افزایش یافت.

8 فروردین 1400

فرصت طلایی برای 4 داور بین المللی تکواندو خوزستان

خبرنگاران/خوزستان با قطعی شدن حضور چهار داور بین المللی خوزستان در سمینار دانش افزایی تکواندو که در کره جنوبی برگزار می شود، این داوران فرصت طلایی برای ارتقای درجه داوری خود به دست آورده اند.

6 فروردین 1400

متناسب سازی حقوق تمام شاغلین درکمیسیون تلفیق تصویب شد خبرنگاران

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات امروز در مجلس از تصویب تبصره 3 ماده 29 قانون برنامه ششم با هدف همسان سازی حقوق کارکنان دولت خبر داد.

5 فروردین 1400

جلسه فکری با دستیارانش پس از خاتمه تمرین امروز خبرنگاران

در خاتمه تمرین امروز استقلال، محمود فکری جلسه ای با دیگر مربیان این تیم برگزار کرد.

4 فروردین 1400
تعداد: (838)